2026-2027 m. m. kviečiame mokytis 9 klasėje bei per dvejus mokslo metus įgyti pagrindinį išsilavinimą.
Mokiniai, baigę 8 klases ir pretenduojantys mokytis pagrindinio ugdymo programoje registruojasi internetu: REGISTRACIJA.
9-10 klasėse mokiniai mokosi pagal pagrindinio ugdymo programą.
Ugdymo procese dėstomi šie dalykai: lietuvių kalba ir literatūra, matematika, užsienio kalbos (anglų, rusų, vokiečių), biologija, chemija, fizika, istorija, pilietiškumo pagrindai, geografija, fizinis ugdymas, tikyba arba etika, muzika, dailė, gyvenimo įgūdžiai, ekonomika ir verslumas. Per mokslo metus mokiniai privalo sukaupti po 20 socialinių-pilietinių valandų.
Be to, vietoj technologijų pamokų mokiniai turi galimybę susipažinti su multimedijos techniko, kompiuterių tinklų aptarnavimo techniko bei jaunesniojo programuotojo profesinio mokymo programomis.
Sėkmingai baigę pagrindinio ugdymo programą (10 klasę), mokiniai ne konkurso tvarka bus priimami mokytis pagal vidurinio ugdymo programą kartu su pasirinkta pirminio profesinio mokymo programa.
Priėmimo tvarka
Visus užsiregistravusius kviesime į motyvacinį pokalbį.
Priėmimo dokumentai
Pasirašant mokymosi sutartį mokiniai pateikia šiuos dokumentus:
1. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;
2. išsilavinimą patvirtinantį dokumentą;
3. pedagoginės psichologinės tarnybos pažymas (jeigu tokios yra išduotos);
4. sveikatos pažymą forma Nr. 027-1/a.
Kilus klausimams dėl priėmimo į 9 klasę, prašome kreiptis telefonu +370 602 34808 į Kauno informacinių technologijų mokyklos gimnazijos skyrių.
Atkreipiame dėmesį, kad MOKYKLA BENDRABUČIO NETURI.
Atnaujinta: 2026 m. gegužės 27 d.