Pereiti į pagrindinį turinį

Mokymosi trukmė


4 mėnesiai

Turintiems kvalifikaciją

6 mėnesiai

Baigusiems 12 kl.

Elektroninės įrangos derintojas

Programos tikslas – parengti kvalifikuotą elektroninės įrangos derintoją, gebantį savarankiškai atlikti elektroninės įrangos apžiūrą ir patikrinimą bei elektroninės įrangos ar jos mazgų reguliavimą, taisymą ar keitimą.

Būsimieji elektroninės įrangos derintojai mokomi atlikti įvairias elektronikos prietaisų procedūras:

  • įrenginių ir sistemų diagnostikos;
  • remonto;
  • priežiūros ir atnaujinimo.

Užsiėmimai vyksta profesionalia įranga aprūpintoje elektroninės įrangos remonto klasėje.

Absolventai gali dirbti su įvairiais prietaisais, įskaitant kompiuterius, telefonus, televizorius, buitine elektroniką ir t.t. Elektroninės įrangos derintojas įgyja technines žinias ir gebėjimus, kad galėtų atpažinti ir ištaisyti problemas, naudodamas specialius įrankius ir technologijas.

Praktika ir įsidarbinimas

Bendradarbiaujame su mobilios įrangos taisymo ir priežiūros kompanija MTTC, kurioje besimokantieji ne tik atlieka praktiką, bet ir įsidarbina. Taip pat galimos Erasmus+ programos profesinės stažuotės, kurių metu atliekama praktika užsienio įmonėse. Praktikos metu demonstruojamos, įtvirtinamos ir tobulinamos įgytos kompetencijos.

Asmuo, įgijęs elektroninės įrangos derintojo kvalifikaciją galės dirbti elektroninius prietaisus ir sistemas gaminančiose įmonėse elektroninės ir kompiuterinės įrangos bei kontrolinės matavimo aparatūros testuotojais, derintojais ir remontininkais.

Tipinės darbo priemonės: schemos ir techniniai brėžiniai, testavimo ir matavimo prietaisai, montavimo ir matavimo įrankiai, apsaugos nuo elektros smūgio priemonės, kompiuteris, internetas, telefonas, kompiuterių programinė įranga.

Tipinės darbo sąlygos: būdingas individualus arba komandinis darbas, dirbama patalpose ir lauke, aplinkoje, kurioje yra pavojingų ir kenksmingų veiksnių, darbas gali būti pamaininis ir naktinis, gali būti vykdomas lanksčiu grafiku, darbas gali būti ir savaitgaliais bei švenčių dienomis.

Elektroninės įrangos derintojui svarbios šios asmeninės savybės: kruopštumas, dėmesio koncentracija, loginis mąstymas, gebėjimas dirbti individualiai ir komandoje.

Programos aprašas

Elektroninės įrangos derintojo modulinė profesinio mokymo programa

Mokymosi trukmė


4 mėnesiai

Turintiems kvalifikaciją

6 mėnesiai

Baigusiems 12 kl.

Informacija stojantiesiems:

PRIĖMIMO TVARKA IR TERMINAI

Programos kodas: P43071401
Programos apimtis: 45 kreditai
Mokymo forma: dieninis
Stipendija: mokama
Mokslo kaina: nemokamas. Pasibaigus valstybės finansuojamoms vietoms – 2727,00 Eur.

PRIĖMIMO TVARKA IR TERMINAI

Programos kodas: T43071403
Programos apimtis: 35 kreditai
Mokymo forma: dieninis
Mokslo kaina: nemokamas. Turintiems dvi ar daugiau kvalifikacijų arba pasibaigus valstybės finansuojamoms vietoms – 1787,80 Eur.

Stojančiųjų priėmimas vykdomas LAMA BPO informacinėje sistemoje.

TEIKTI PRAŠYMĄ

Video

0% played
00:00/00:00