Pereiti į pagrindinį turinį

Mokymosi trukmė


10 mėnesių

Turintiems kvalifikaciją

10 mėnesių

Baigusiems 12 klasių

Akademija.IT

„Akademija.IT“ įkurta 2014 m  IRT asociacijos „INFOBALT“ ir LR Švietimo ir mokslo ministerijos bei Vilniaus technologijų mokymo centro (VTMC) iniciatyva, siekiant padėti užpildyti specialistų poreikį su programavimu susijusiose pozicijose.  2018 m. prie „Akademija.IT“ platformos prisijungė Kauno informacinių technologijų mokykla (KITM).  Kaune „Akademija.IT“ siūlo rinktis .NET programuotojo ir programinės įrangos testuotojo mokymo programas.

Šios mokymo programos buvo sukurtos Lietuvoje pirmaujančių IT bendrovių ir orientuotos į darbo pradžiai reikalingus praktinius įgūdžius. Besimokantieji turi galimybę mokytis iš geriausių profesijos mokytojų ir partnerių įmonėse dirbančių IT profesionalų. Dėstomas turinys sukurtas patyrusių programuotojų ir testuotojų, yra kasmet su partneriais peržiūrimas ir atnaujinamas, atitinka šios dienos IT industrijos reikalavimus, apima naudojamas praktikas bei programavimo aplinkas.

Gerai besimokantiems „Akademija.IT‟ suteikia apmokamą praktiką ‒ bandomąjį laikotarpį ir ilgalaikės sėkmingos karjeros galimybę partnerių įmonėse.

Baigus studijas ir sėkmingai atlikus praktiką partnerių įmonėje įteikiamas IT industrijos pripažįstamas kokybės ženklas ‒ „Akademija.IT‟ pažymėjimas. Absolventams taip pat įteikiamas jaunesniojo programuotojo ar testuotojo profesinės kvalifikacijos įgijimą įrodantis diplomas.

Priėmimas į „Akademija.IT‟

Pagrindinis priėmimas paprastai vyksta nuo birželio 1 d., datas pasitikslinti ir prašymus teikti kviečiame LAMA BPO sistemoje. Teikdami prašymą pasirinkite vieną iš „Akademija.IT“ švietimo partnerių, t. y. Kauno informacinių technologijų mokyklą.

Pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą galite, jei:

  • siekiate įgyti pirmą kvalifikaciją, tai yra esate įgijęs (-usi) tik vidurinį išsilavinimą;
  • šiuo metu esate kitos profesinio mokymo ar aukštosios mokyklos studentas (-ė), siekiantis (-i) įgyti pirmą kvalifikaciją;
  • siekiate persikvalifikuoti, tai yra turite ne daugiau kaip vieną kvalifikaciją, įgytą profesinio mokymo centre arba aukštojoje mokykloje;
  • turite įgijęs dvi kvalifikacijas (pavyzdžiui, bakalauro ir magistro laipsnius), tačiau bent pusę studijų laikotarpio mokėjote už mokslą.

Priėmimo metu vyksta testas, jame – su kompiuterija susijusių bendrų žinių (tuo pačiu – šioje srityje būtinų anglų kalbos įgūdžių), logikos ir programavimo gebėjimų patikrinimas. Sėkmingai praėję testą yra kviečiami į pokalbį su vienos iš įmonių atstovu. Sėkmingai praėję testą ir pokalbį rugpjūčio pradžioje gauna kvietimą pasirašyti sutartį.

Mokymo procesas „Akademija.IT‟

Mokymasis „Akademija.IT‟ programose prasideda nuo rugsėjo ir trunka iki 10 mėnesių. Iš jų pirmieji 4 mėnesiai yra skiriami teoriniam ir praktiniam mokymuisi kompiuterių klasėje, su tarpiniais testais, kurių būna 6-8. Po to visi per 2,5 mėn. komandose su kitais būsimaisiais programuotojais ir testuotojais įgyvendina ir pristato praktinį projektą. Jo metu praktiškai panaudojami įgyti technologijų ir SCRUM įgūdžiai ir žinios.  

Paskutinysis etapas ‒ praktika įmonėje. Įprastinė praktikos įmonėje trukmė ‒ 3 mėnesiai, jei pagal testų rezultatus galite tikėtis „Akademija.IT" partnerių apmokamos praktikos vietos, apie tai sužinosite ir sutartį gausite pasibaigus testų perlaikymams.

Mokymus veda „Akademija.IT‟ įmonių partnerių darbuotojai, IT profesionalai praktikai, taip pat patyrę Kauno informacinių technologijų mokyklos profesijos mokytojai.

Mokymosi trukmė


10 mėnesių

Turintiems kvalifikaciją

10 mėnesių

Baigusiems 12 klasių

Video

0% played
00:00/00:00