Pereiti į pagrindinį turinį

Naujienos

Erasmus+ stažuotės: naujos idėjos ir gebėjimų tobulinimas
2023-05-19

Erasmus+ stažuotės: naujos idėjos ir gebėjimų tobulinimas


Šiuolaikinio ugdymo kontekste mokytojams tenka būti lankstesniems, nuolat tobulėti ir prisitaikyti prie besikeičiančių mokinių poreikių bei ugdymo tendencijų. Įvairios ugdymo naujovės mokytojams atneša ne tik galimybių, bet ir iššūkių. Erasmus+ stažuotės – vienas iš būdų kaip tuos iššūkius įveikti, tobulėti ir semtis įvairiapusiškos patirties. Šį kartą KITM mokytojai ir administracijos darbuotojai lankėsi Turkijos ir Italijos mokymo įstaigose bei įmonėse.

Plačiau
Išankstinė registracija į 9 klasę
2023-05-15

Išankstinė registracija į 9 klasę


Baigusius 8 klases kviečiame mokytis I-oje gimnazijos klasėje, papildomai pasirenkant ir specialybę. Šiuo metu vyksta išankstinė registracija į 9 klasę, tad norinčius mokytis KITM, kviečiame užpildyti REGISTRACIJOS FORMĄ. Stojantieji į 9 klasę turi pasirinkti vieną iš šių specialybių:

Plačiau
Fotografijų paroda „Perspektyva“
2023-05-08

Fotografijų paroda „Perspektyva“


Gegužės 4 d. Kauno viešojoje bibliotekoje vyko fotografijų parodos „Perspektyva“ atidarymas. Ši paroda – tai fotografijos pamokas ir psichologiją apjungusios iniciatyvos rezultatas, kurio autoriai KITM multimedijos specialybės mokiniai.

Plačiau
Techninės kliūtys
2023-05-02

Techninės kliūtys


Informuojame, kad dėl techninių kliūčių šiandien, gegužės 2 d., su mumis susisiekti galėsite telefonu +370 602 34808 arba el. paštu info@kitm.lt Atsiprašome už nepatogumus.

Plačiau
Atvirų durų dienos
2023-04-18

Atvirų durų dienos


Kauno informacinių technologijų mokykla kviečia visus susidomėjusius į atvirų durų dienas, kuros vyks balandžio 21-22 dienomis, 9-15 val., 302 auditorijoje. Kviečiame mokinius ir jų tėvus, bei laukiame visų besidominčių galimybe ne tik įgyti, bet ir pakeisti profesinę kvalifikaciją. Yra daug priežasčių kodėl verta apsilankyti KITM atvirų durų dienose: pristatysime mokymo programas, supažindinsime su mokyklos infrastruktūra, technologijomis, renginyje galėsite pabendrauti su mokytojais bei mokiniais.

Plačiau
Su šv. Velykomis!
2023-04-09

Su šv. Velykomis!


Šviesių ir spalvingų šv. Velykų! Kartu su pavasario atėjimu linkime žalumos ir visapusiško augimo!

Plačiau