Pereiti į pagrindinį turinį

Naujienos

Sutarčių pasirašymas stojantiems į 9 klasę
2024-06-27

Sutarčių pasirašymas stojantiems į 9 klasę


Kviečiame mokinius, užsiregistravusius į 9 klasę, atvykti pasirašyti mokymosi sutartis. Sutarčių pasirašymas vyks liepos 9-11 dienomis, nuo 9.00 iki 14.00 val. gimnazijos skyriuje (Kęstučio g. 53, Kaunas) 25 kab. Kandidatas turi atvykti su vienu iš tėvų/globėjų, nes sutartyje reikalingas parašas. Atvykstant reikia turėti: 

Plačiau
Moksleiviai stiprino įgūdžius Europos šalyse
2024-06-26

Moksleiviai stiprino įgūdžius Europos šalyse


Kuo mažiau geografinių ribų, tuo daugiau naujų patirčių – Kauno informacinių technologijų mokykla džiaugiasi galėdama savo moksleiviams suteikti galimybę dalyvauti tarptautinėse Erasmus+ programos praktikose. Šios programos dėka moksleiviai gali įgyti vertingos patirties užsienyje, tobulinti profesinius įgūdžius ir stiprinti savo konkurencingumą darbo rinkoje.

Plačiau
Skaitmeninė kultūra ir dirbtinis intelektas švietime
2024-06-12

Skaitmeninė kultūra ir dirbtinis intelektas švietime


Atėnuose vykusiuose kursuose „Artificial Intelligence-eLearning-eCulture“ profesijos mokytojai gvildeno temą, kaip dirbtinis intelektas ir skaitmeninė kultūra gali papildyti tradicinį mokymą. Šie mokymai suteikė dalyviams ne tik teorinių žinių, bet ir praktinių įgūdžių, kaip naujausias technologijas integruoti į mokymo procesą, praturtinti mokymosi patirtį ir skatinti kūrybiškumą bei kritinį mąstymą.

Plačiau
Išrinkti „KITM GARBĖ 2024“ nugalėtojai
2024-06-03

Išrinkti „KITM GARBĖ 2024“ nugalėtojai


2024 m. gegužės 31 d. Kauno informacinių technologijų mokykloje įvyko iškilmingas renginys „KITM GARBĖ 2024“, kuriame buvo pagerbti ir apdovanoti aktyviausi ir talentingiausi 2023/2024 mokslo metų gimnazijos klasių ir profesinio mokymo grupių moksleiviai. Renginys, kurio tikslas – skatinti moksleivių norą mokytis, tobulėti bei dalyvauti užklasinėje veikloje, subūrė mokyklos bendruomenę ir atskleidė daug motyvuotų jaunų žmonių.

Plačiau
Kasmetinė mokslo metų pabaigos kelionė į Kuršių Neriją
2024-05-30

Kasmetinė mokslo metų pabaigos kelionė į Kuršių Neriją


Mokiniai tęsia gražią tradiciją – kiekvienų mokslo metų pabaigoje išvyksta į Kuršių Neriją. Šiais metais, gegužės 29 dieną, geriausi gimnazijos skyriaus mokiniai dalyvavo edukacinėje kelionėje, skirtoje pažymėti mokslo metų pabaigą. Šiemet 45 gabiausi mokiniai turėjo galimybę aplankyti šį unikalų Lietuvos kampelį ir susipažinti su Kuršių Nerijos kultūriniu kraštovaizdžiu. Kelionės metu, keliaudami Nidos link, jie grožėjosi nuostabiais pamario vaizdais ir sustojo Naglių Gamtos rezervate, kur pamatė unikalų gamtos paminklą – Mirusias kopas.

Plačiau
Iššūkiai ir pergalė anglų kalbos konkurse
2024-05-23

Iššūkiai ir pergalė anglų kalbos konkurse


Viešasis kalbėjimas anglų kalba ir dar konkurso metu – iššūkis, reikalaujantis ne tik puikių kalbėjimo įgūdžių, bet ir gebėjimo susidoroti su stresu. 2024 m. gegužės 21 d. Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centre įvyko respublikinis profesinio mokymo įstaigų mokinių užsienio (anglų) kalbos konkursas „SING, SPEAK, DEVELOP“.

Plačiau