Pereiti į pagrindinį turinį

Mokymai: Linux sistemų administravimas

2024-02-06

Kviečiame pradėti atvirojo kodo karjerą ir prisijungti prie norinčių mokytis Linux sistemų administravimo Red Hat akademijoje. Renkame naują būsimųjų specialistų grupę ir kviečiame mokytis tiek KITM mokinius, tiek besimokančius kitose mokymo įstaigose. Tai pat mokymuose gali dalyvauti šiuo metu nedirbantys asmenys.

Pradėkite atvirojo kodo karjerą

Kauno informacinių technologijų mokykloje veikiančioje Red Hat akademijoje jau daugiau nei 7 metus vykdome Linux sistemų administravimo mokymus. Red Hat – viena didžiausių pasaulyje kompanijų, kuriančių laisvąją atvirojo kodo Linux programinę įrangą, bei teikiančią mokymo ir sertifikavimo paslaugas. Red Hat akademijos mokymų dalyviams suteikiama galimybė tapti patyrusiais Linux sistemos administratoriais, kurie turės įgūdžių valdyti sistemas naudojant komandinę eilutę ir gebės valdyti įvairius IT versle naudojamus įrankius, sutelkiant dėmesį į pagrindines administravimo užduotis.

Red Hat akademija sudarys galimybę įgyti Linux administratoriaus sertifikatą, kurį pripažįsta visos IT įmonės Lietuvoje ir užsienyje. Atvirojo kodo žinios padidina jūsų įsidarbinimo galimybes IT sektoriuje, tad priimkite iššūkį ir tapkite darbo rinkai reikalingu Linux sistemos administratoriumi.

Registracija į Red Hat akademijos mokymus

Norinčius dalyvauti mokymuose kviečiame užpildyti registracijos formą.

Mokymų trukmė 75 val. (25 susitikimai po 3 val.).
Mokymai prasidės surinkus reikalingą asmenų grupę.

Daugiau informacijos el. paštu: info@rha.kitm.lt

Registruokitės į Red Hat akademijos mokymus, įtvirtinkite žinias tarptautiniu mastu pripažįstamais sertifikatais, bendraukite su garsiomis įmonėmis, ieškančiomis praktikantų ir jau baigusių mokslus su atvirojo kodo žiniomis.

„Red Hat Academy Talent Network“

„Red Hat Academy Talent Network“ – tai portalas, skirtas esamiems ir buvusiems Red Hat mokymų dalyviams gauti tiesioginę prieigą prie darbo pasiūlymų, atsirandančių iš plačios Red Hat ekosistemos visame pasaulyje.

Naudodami „Red Hat Academy Talent Network“ galėsite susirasti jūsų poreikius atitinkančius darbo pasiūlymus, susisiekti ir bendrauti su darbdaviais, ieškančiais atvirojo kodo talentų, pasirinkti pageidaujamą būdą įsiliejimui į darbo rinką – būti stažuotoju, dirbti pilną ar ne visą darbo dieną.

Norėdami pasiekti portalą, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Prisijunkite prie „Red Hat Academy Talent Network“ tais pačiais vartotojo duomenimis, kuriuos naudojate prisijungimui prie Red Hat akademijos mokymų.
  2. Susikurkite jūsų įgūdžius atitinkantį profilį.
  3. Įkelk savo CV.

Suteikta prieiga prie „Red Hat Academy Talent Network“ negarantuoja darbo Red Hat akademijos studentams, tačiau gali ypatingai palengvti jo paieškos procesą.