Pereiti į pagrindinį turinį

Kviečiame KITM darbuotojus dalyvauti Erasmus+ stažuotėse

2021-11-18

KITM įgyvendina Erasmus+ programos projektus „Įgūdžių plėtra tarptautinėje aplinkoje“ bei „Mokymo ir mokymosi praktikos galimybės“ ir kviečia mokyklos darbuotojus stažuotis Vokietijos, Slovėnijos, Maltos, Italijos, Čekijos bei Ispanijos mokymo įstaigose ar įmonėse.

Stažuočių metu įgyvendinamos tokios veiklos kaip įvairių sričių specialistų darbo stebėjimas mokyklose, bendradarbiavimas su jais, atsižvelgiant į tai, kokias kompetencijas ar kokias žinias sieksite įgyti. Taip pat galimos veiklos – užsienio įmonių lankymas ir praktika realioje darbo vietoje arba kursai.

Stažuotės trukmė: 7 dienos

Planuojama stažuočių pradžios data: 2022 m. vasario – birželio mėn.

Numatytas dalyvių skaičius:

 • 4 darbuotojai į Slovėniją
 • 3 darbuotojai į Vokietiją
 • 3 darbuotojai į Italiją
 • 2 darbuotojai į Čekiją
 • 2 darbuotojai į Maltą
 • 2 darbuotojai į Ispaniją

Stažuotės bus pripažintos „Europass“ mobilumo dokumentais arba kursų pažymėjimais bei užskaitytos kaip kvalifikacijos kėlimas.

Projektuose gali dalyvauti bendrųjų ir specialybės dalykų mokytojai ir visi kiti mokymo veikloje nedalyvaujantys ekspertai bei darbuotojai (pavyzdžiui vadovai, už tarptautinį mobilumą atsakingi koordinatoriai ir kt.), dirbantys bendrojo ugdymo, pirminio ar tęstinio profesinio mokymo srityse.

Dalyviai bus atrinkti konkurso tvarka pagal šiuos kriterijus:

 1. dalyvis aiškiai apibrėžia tobulintinas sritis ir pagrindžia jų poreikį;
 2. dalyvio užsienio kalbos žinios;
 3. dalyvio įgytų žinių, patirties sklaida;
 4. laiku pateikta atrankos anketa;
 5. patirtis dalyvaujant Erasmus+ projektuose. Pirmumo teisę turės tie dalyviai, kurie dar nėra buvę Erasmus+ stažuotėje. Jeigu atrankoje dalyvauja visi, kurie jau yra buvę tokio pobūdžio stažuotėje, tai pirmumo teisę turės tie, kurie buvo seniau.

Pildant dalyvio atrankos anketą ir apibrėžiant kokias kompetencijas norėtumėte kelti ar kokias žinias įgyti, atsižvelkite į stažuotės trukmę – tai 7 darbo dienos, iš kurių dvi skirtos kelionei.

Norinčius dalyvauti prašome užpildyti stažuotės dalyvio atrankos anketą (atsisiųsti). Įsivertinti užsienio kalbos žinias padės įsivertinimo lentelė (atsisiųsti).

Užpildytą atrankos anketą iki gruodžio 6 d. atsiųsti el. paštu gabriele.katine@kitm.lt

Daugiau informacijos apie projektus:

Mokymo ir mokymosi praktikos galimybės

Įgūdžių plėtra tarptautinėje aplinkoje

Projektai finansuojamas iš Europos Sąjungos lėšų. Visos kelionės, apgyvendinimo ir pragyvenimo išlaidos bus padengtos iš projektų lėšų.

Jei turite klausimų, prašome kreiptis į projektų vadovę Gabrielę Katinę, Laisvės al. 33, 302 kab. arba el. paštu gabriele.katine@kitm.lt