Pereiti į pagrindinį turinį

Išankstinė registracija į 9 klasę

2023-05-15

Baigusius 8 klases kviečiame mokytis I-oje gimnazijos klasėje, papildomai pasirenkant ir specialybę. Šiuo metu vyksta išankstinė registracija į 9 klasę, tad norinčius mokytis KITM, kviečiame užpildyti REGISTRACIJOS FORMĄ.

Stojantieji į 9 klasę turi pasirinkti vieną iš šių specialybių:

  • Kompiuterių tinklų aptarnavimo technikas: šioje specialybėje įgysite žinių ir įgūdžių, susijusių su kompiuterių tinklais, tinklo projektavimu, ryšių technologijomis ir tinklo saugumu. Galėsite tapti tinklų specialistu, kuris supranta ir valdo šiuolaikinius tinklus.

  • Multimedijos technikas: ši specialybė leis jums įgyti žinių ir gebėjimų kurti įvairius multimedijos produktus, tokius kaip vaizdo įrašai, garso įrašai, animacija, fotografija ir kt. Turėsite galimybę mokytis kūrybiškai naudoti grafikos, vaizdo ir garso redagavimo įrankius.

  • JavaScript programuotojas: išmoksite JavaScript programavimo kalbą, kuri yra plačiai naudojama kuriant svetaines, mobiliąsias programėles ar žaidimus bei valdant jų interaktyvumą.

Dvejus metus (I ir II gimnazijos klasėse) mokiniai mokosi pagal pagrindinio ugdymo programą visų 9 ir 10 klasių bendrojo ugdymo dalykų bei pasirinktos profesinio mokymo programos (specialybės) modulius.
Baigus II gimnazijos klasę (10 klasių) mokiniai įgyja pagrindinį išsilavinimą ir toliau tęsia profesinio mokymo programą kartu su vidurinio ugdymo programa III ir IV gimnazijos klasėse (11-12 kl.).
Per 4 metus mokiniai įgyja vidurinį išsilavinimą ir baigia profesinio mokymo programą, įgydami pasirinktą specialybę.

Kviečiame pildyti išankstinę registracijos formą, o visus užsiregistravusius pakviesime į motyvacinį pokalbį. Sutarčių pasirašymas vyks nuo 2023 m. birželio 26 d., apie sutarčių pasirašymo laiką kiekvienas mokinys bus informuotas asmeniškai. Daugiau informacijos apie priėmimą baigusiems 8 klases rasite čia.