Pereiti į pagrindinį turinį

Benai, plaukiam į Nidą! „Kai tarp žemės ir dangaus – šitiek mėlynumo....“

2022-06-06

Birželio 3 d. įvyko ilgai laukta geriausių Kauno informacinių technologijų mokyklos mokinių mokslo metų pabaigai pažymėti skirta edukacinė kelionė „Kuršių Nerijos kultūrinis kraštovaizdis“. 40 geriausių gimnazijos skyriaus mokinių, keliaudami Nidos link, grožėjosi pamaryje įsikūrusiomis gyvenvietėmis. Naglių Gamtos rezervate pamatė unikalų gamtos paminklą – Mirusias kopas.

Atvykę į Nidą aplankė Parnidžio kopą su saulės laikrodžiu, sužinojo, kad ši kopa yra viena aukščiausių apžvalgos vietų Nidoje, kur žmonės gali stebėti tiek regimai iš vandens tekančią, tiek į vandenis besileidžiančią saulę. Aplankė neseniai renovuotą ir duris lankytojams atvėrusį Urbo kalno švyturį, kuris yra įtrauktas į pasaulio šviesos ženklų knygas, o taip pat pažymėtas jūriniuose žemėlapiuose. Na ir, žinoma, pasisveikino su jūra bei pasivaikščiojo marių pakrante.

Pavargę, bet laimingi, pasikrovę teigiamų emocijų, įspūdžių, patirčių (daugelis Nidoje svečiavosi pirmą kartą) su gera nuotaika grįžo į Kauną. Ačiū keliavusiems, KITM mokiniai – geriausi!

 

Galerija