Pereiti į pagrindinį turinį

Akademija.IT mokslo metų pradžia

2022-09-12

Rugsėjo 7 d. būsimieji .NET programuotojai ir programinės įrangos testuotojai mokslo metus pradėjo pažintimi KITM kiemelyje, kur su nauja pradžia juos sveikino KITM ir Akademija.IT atstovai bei kompanijos partnerės „Festo Lietuva“ ir „TransUnion Lithuania“. Į šias mokymo programas buvo priimti geriausiai testo ir pokalbio metu pasirodę stojantieji.

Renginio metu buvo pravesta įvadinė paskaita, skirta ne tik pristatyti mokymo programas, jų eigą, bet ir motyvuoti būsimuosius specialistus išlikti smalsiais ir atkakliais, nes geriausiųjų laukia apmokama darbo praktika „Festo Lietuva“ ir „TransUnion Lithuania“ gretose.

Prieš 4 metus prie Akademija.IT veiklos prisijungusi Kauno informacinių technologijų mokykla ruošia specialistus pagal .NET programavimo ir programinės įrangos testavimo programas. Akademija.IT veikla ypatinga tuo, kad vykdomos programos buvo sukurtos verslo partnerių profesionalų iniciatyva ir paremtos jų teikiamu turiniu, yra akredituotos ir suteikia jaunesniojo programuotojo ar testuotojo kvalifikaciją. Savo srities profesionalai prisideda prie nuolat atnaujinamo turinio, užduočių, įsitraukia į dėstymą, o kompanijos partnerės suteikia apmokamos praktikos vietas geriausiai besimokantiems.

Pažadame teorines ir praktines žinias iš patyrusių mokytojų ir savo srities profesionalų ir linkime neišsenkančių jėgų siekiant karjeros naujoje srityje!

Galerija