Pereiti į pagrindinį turinį

22/11/17


Laikas:

11:30 val.

Vieta:

Kęstučio g. 53, 12 kab.

Pyragų diena

KITM jungiasi prie TV3 televizijos organizuojamos iniciatyvos „Pyragų diena“. Kviečiame visus kepti pyragus ir jų gabalėlius pardavinėti už sutartą kainą. Surinktas lėšas paaukosime „Išsipildymo akcijai 2022“.

Šiemet, pagrindinis „Išsipildymo akcijos“ tikslas – padėti sunkiems ligoniukams, kurių gydymui nepakanka valstybės skiriamų lėšų, nėra reikiamų medicininių priemonių (įrangos, reabilitacijos programų ir t.t.), o tėvai bei artimieji jau būna išbandę viską, ką leidžia jų galimybės. Akcijos metu taip pat siekiama surinkti lėšas gydymo įstaigoms reikalingai medicininei įrangai įsigyti, kuri leistų spręsti daugelio vaikų sveikatos problemas. Be to, matomas poreikis fizinėms ir psichologinėms programoms, skirtoms sergantiems vaikams ir jų šeimoms bei vaikų ir jaunimo socializacijos bei mentorystės projektams.

TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamas paramos projektas „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja jau nuo 2003 metų. Jau dvidešimtus metus skaičiuojanti tradicija kasmet ištiesia ranką tiems, kuriems mūsų pagalbos reikia labiausiai – itin sunkiomis ar retomis ligomis sergantiems vaikams.

Pyragų diena