Pereiti į pagrindinį turinį

25/10/19


Konkursas vyko iki spalio 19 d., o jame galėjo dalyvauti visi Lietuvos mokiniai – tiek dabartiniai, tiek buvę ar būsimi KITM bendruomenės nariai.

Kauno informacinių technologijų mokyklos 80-mečio proga – kūrybinis medijų meno konkursas!

Kauno informacinių technologijų mokyklos 80-mečio proga – kūrybinis medijų meno konkursas!

Minint garbingą Kauno informacinių technologijų mokyklos (KITM) 80-metį, buvo surengtas respublikinis mokinių medijų meno konkursas „Mokykla: praeitis, dabartis, ateitis“.

Konkursas vyko iki spalio 19 d., o jame galėjo dalyvauti visi Lietuvos mokiniai – tiek dabartiniai, tiek buvę ar būsimi KITM bendruomenės nariai.

Džiaugiamės galėdami pristatyti šių metų kategorijų nugalėtojus:

  • 2D vizualinis menas

Martyna Bučytė, Mažeikių politechnikos mokykla

Mokytoja – Kristina Kiesuvienė

  • 3D vizualinis menas

Rimas Pimpinskas, Erudito licėjus

Mokytoja – Asta Kabo

  • Animacija

Jonas Bobina, Kauno „Nemuno“ mokykla

Mokytoja – Giedrė Balandytė-Kazokienė

  • Fotografija

Marius Kostanja, Kauno informacinių technologijų mokykla (KITM)

Mokytoja – Greta Vainauskaitė

  • Vaizdo technologijų kūrinys

Gabrielė Bitinaitė, Kauno informacinių technologijų mokykla (KITM)

Mokytoja – Greta Vainauskaitė

Sveikiname visus laureatus ir jų mokytojus! 

Dėkojame visiems konkurso dalyviams už kūrybiškumą, idėjas ir įkvepiančius darbus, atskleidusius, kokia buvo, yra ir gali būti mūsų mokykla ateityje.