Kauno informacinių technologijų mokyklos 80-mečio proga – kūrybinis medijų meno konkursas!
Kauno informacinių technologijų mokyklos 80-mečio proga – kūrybinis medijų meno konkursas!
Minint garbingą Kauno informacinių technologijų mokyklos (KITM) 80-metį, buvo surengtas respublikinis mokinių medijų meno konkursas „Mokykla: praeitis, dabartis, ateitis“.
Konkursas vyko iki spalio 19 d., o jame galėjo dalyvauti visi Lietuvos mokiniai – tiek dabartiniai, tiek buvę ar būsimi KITM bendruomenės nariai.
Džiaugiamės galėdami pristatyti šių metų kategorijų nugalėtojus:
- 2D vizualinis menas
Martyna Bučytė, Mažeikių politechnikos mokykla
Mokytoja – Kristina Kiesuvienė
- 3D vizualinis menas
Rimas Pimpinskas, Erudito licėjus
Mokytoja – Asta Kabo
- Animacija
Jonas Bobina, Kauno „Nemuno“ mokykla
Mokytoja – Giedrė Balandytė-Kazokienė
- Fotografija
Marius Kostanja, Kauno informacinių technologijų mokykla (KITM)
Mokytoja – Greta Vainauskaitė
- Vaizdo technologijų kūrinys
Gabrielė Bitinaitė, Kauno informacinių technologijų mokykla (KITM)
Mokytoja – Greta Vainauskaitė
Sveikiname visus laureatus ir jų mokytojus!
Dėkojame visiems konkurso dalyviams už kūrybiškumą, idėjas ir įkvepiančius darbus, atskleidusius, kokia buvo, yra ir gali būti mūsų mokykla ateityje.