Pereiti į pagrindinį turinį

Apmokama stažuotė „Telia“

Jau kremti su informacinėmis technologijomis susijusius mokslus ir nori pradėti dirbti su naujausiomis IT programomis ar procesų valdymo sistemomis, tačiau dar neturi patirties? O gal keiti sritį ir kol kas turi tik IT žinių pagrindus? Bet kuriuo atveju – „Telia“ kvietimas stažuotis skirtas kaip tik tau. Pasinaudok galimybe įgyti patirties „Telia“ IT paslaugų valdymo padalinyje (ITSM), dirbant su viena didžiausių ir profesionaliausių IT administracinių sistemų valdymo komandų Lietuvoje.

Kviečiame: 3-4 kurso technologijų specialybių, IT studentus arba visus tuos, kurie keičia savo profesinę sritį į IT ir jau turi šios srities pagrindų, tačiau nori įgyti daugiau praktikos ir realios darbo patirties.

Lūkesčiai: mums svarbiausia, kad norėtum įgyti naujų žinių, būtum pasiruošęs (-usi) mokytis ir išbandyti savo jėgas pritaikant teorines IT žinias realiame darbe.

Trukmė: darbo praktika trunka iki 3 mėnesių, priklausomai nuo stažuotės tipo.

Lokacijos: stažuočių vietos siūlomos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Atlygis: IT srities praktikantams siūlome 876 Eur mėnesinį atlyginimą (prieš mokesčius).

Kaip viskas vyks? Visiems kandidatams atsiųsime trumpą klausimyną apie turimas žinias bei 12 minučių trunkantį loginį testą Matrigma. Tai padės personalo komandai sužinoti daugiau apie kiekvieną kandidatą ir pasiūlyti tinkamiausią darbo praktikos kryptį. Atrinktus kandidatus pakviesime į trumpus susipažinimo ir motyvacijos pokalbius su būsimais vadovais. Pokalbiai vyks pagal patogumą – online arba gyvai.

Iki kada aplikuoti? Kuo greičiau! Lauksime jūsų aplikacijų iki rugsėjo 20 dienos arba kol užsipildys visos pozicijos.

Plačiau sužinok čia: https://www.telia.lt/karjera/itsm-it-paslaugu-valdymo-stazuotes

Apmokama stažuotė „Telia“ IT paslaugų valdymo padalinyje