Laisvės al. 33, Kaunas | Kęstučio g. 53, Kaunas
8 (37) 201710 info@kitm.lt

Stojantiesiems

Nuo gegužės mėn. 20 d. pradedamas priėmimas į profesines mokyklas. Prašymai mokytis yra priimami Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos (LAMA BPO) bendram priėmimui organizuoti skirtoje sistemoje. Likus laisvų vietų organizuojamas papildomas priėmimas. Priėmimas vyksta į pirminio profesinio mokymo programas asmenims baigusiems 10 klasių (kartu įgyjant vidurinį išsilavinimą gimnazijos skyriuje) ir 12 klasių. Profesinių ir aukštųjų mokyklų alumnai yra kviečiami mokytis tęstinio mokymo programose.

Siekiantys įgyti pirmą arba antrą kvalifikaciją, gali pretenduoti į valstybės finansuojamas vietas. Negavę valstybės finansuojamos vietos ar turintys dvi ar daugiau kvalifikacijų už mokymą moka savo lėšomis.

Renkantis Java programuotojo, PHP programuotojo,  .NET programuotojo ir Programinės įrangos testuotojo programas yra organizuojamas specifinių žinių patikrinimas. Stojamojo testo laiką pasirinkite, pildydami prašymą LAMA PBO sistemoje.

Geriausieji bus pakviesti į .NET ir programinės įrangos testuotojų mokymo programas mokytis Akademija.IT, kurios partneriai yra asociacija INFOBALT, UAB „Festo“, UAB „TransUnion Baltics“ ir Kauno informacinių technologijų mokykla.

Akademija.IT“ yra įsteigta asociacijų INFOBALT ir „Tech City Lithuania“ bei  Vilniaus technologijų mokymo centro iniciatyva. Nuo 2018 m. m. ir Kaune! „Akademija.IT“ tikslas – suteikti paklausiausias ir analogų Lietuvoje neturinčias kvalifikacijas, leidžiančias ne tik išmokti programavimo ar testavimo pagrindų, bet ir įsilieti į kūrybišką ir dinamišką IT rinką.

BAIGUSIEMS 8 KL.
BAIGUSIEMS 10 KL.
BAIGUSIEMS 12 KL.
PRIĖMIMO TVARKA
2020M. PRIĖMINO TERMINAI

Dalinkimės...Share on Facebook