Laisvės al. 33, Kaunas | Kęstučio g. 53, Kaunas
+370 600 63 439 info@kitm.lt

MOKYMAI SUOMIJOJE DIRBTINIO INTELEKTO TEMA

Rugsėjo 14-16 d. tarptautiniuose mokymuose Suomijoje, Turku mieste, dirbtinio intelekto tema dalyvavo profesijos mokytojai Jolita Kuncienė ir Edgaras Pangonis. Šie mokymai – tai vienas iš Erasmus+ projekto „Introducing Artificial Intelligence to Vocational Schools in Europe“ etapų. Mokymų tikslas – supažindinti organizacijų partnerių mokytojus su parengta metodine medžiaga, kuri šiais mokslo metais bus testuojama trijose šalyse. Metodinės medžiagos kūrėjai – „Robotikos mokykla“ (Lietuva), IT4Kids (Vokietija) ir MCAST (Malta), dėstė paskaitas šiomis temomis:

  • „Robotic Arm and Computer Vision“
  • „Autonomous Driving with Computer Vision“
  • „Machine Learning Agents in Game Design“.

Vyko ne tik teorinės paskaitos, bet ir praktinės dirbtuvės – dalyviai apmokė robotą Jetbot dirbtinio intelekto pagalba atpažinti kliūtis. Taip pat buvo išbandoma Unity platforma atliekant praktines užduotis.

Mokymų dalyviai aplankė projekto partnerių suomių profesinę mokyklą TAI Turku Vocational Institute, kur buvo supažindinti su jų mokymo metodais ir klasėmis, galėjo dalyvauti vykstančiose pamokose ir bendrauti su mokiniais ir mokytojais, dalintis patirtimi, užduoti klausimus.

Mokymuose dalyvavo 12 IT srities mokytojų iš organizacijų partnerių: „Robotikos mokyklos“ (projekto koordinatorius), Kauno informacinių technologijų mokyklos, IT4Kids (Vokietija), MCAST – Maltos meno, mokslo ir technologijos koledžo, Turku profesinio instituto (Suomija) bei Sedu profesinio centro (Suomija).

Sekantis projekto etapas – metodinės medžiagos testavimas, šio etapo metu su dirbtiniu intelektu susipažins ir KITM mokiniai.

Projektas bendrai finansuojamas Europos Komisijos pagal Erasmus+ programą.

Dalinkimės...Share on Facebook