Laisvės al. 33, Kaunas | Kęstučio g. 53, Kaunas
+370 600 63 439 info@kitm.lt

Išbandyk profesiją nuotoliniu būdu

KAUNO INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ MOKYKLA

kviečia į nuotolines pamokas  “IŠBANDYK PROFESIJĄ”,

skirtas 7-12 klasių mokiniams

Šių pamokų metu bus galima praktiškai išbandyti įvairias IT profesijas, sužinoti naudingų praktinių dalykų, kuriuos galėsite pritaikyti savo veiklose. Vienos pamokos trukmė 1-2 pamokos po 45 min.

Registracija pasibaigusi

 

DATA, VAL. KAM SKIRTA PAMOKOS TEMA PROFESIJA MOKINIŲ VEIKLA MOKYTOJAS
05-10 15.00 val. 9-12 klasių mokiniams LEIDINIO KŪRIMAS: ŠRIFTAS IR TIPOGRAFIJA

MULTIMEDIJA Pamokoje sukursite leidinį, susipažinsite su šrifto anatomija bei pritaikymu. Žinias pritaikysite praktikoje, kurdami savo inicialus. Inicialų dizainus komponuosime lapuose pagal tipografijos taisykles. Lapai bus įrišti į knygelę naudojantis įvairiais leidinių rišimo būdais. Grafinio dizaino mokytoja Greta Vainauskaitė

 

05-10

16.00 val.

9-12 klasių mokiniams MOBILIOS ANDROID APLIKACIJOS KŪRIMAS

PROGRAMAVIMAS Pamokoje išmoksite susikurti mobilią aplikaciją nuo nulio. Galėsite savo nuožiūra pasirinkti kuriamos aplikacijos temą (pvz.: futbolas, krepšinis, F1 ir pan.)., surasite ir įkelsite į naujai kuriamą projektą logotipus ir ikonas, sukursite pagrindinio lango dizainą ir paleisite projektą per telefoną ir virtualų emuliatorių. Programavimo technologijų mokytojas Algirdas Kušlys.

 

05-14

15.30 val.

7-12 klasių mokiniams „MINECRAFT“ VEIKĖJO 3D MODELIS

 

MULTIMEDIJA Pamokoje sukursite populiaraus komputerinio žaidimo „Minecraft“ trimatį norimo veikėjo modelį, jį nuspalvinsite norimomis spalvomis ir projektą paversite į nuotrauką (angl. render). Prieš pamoką mokiniams būtina įsidiegti “Blender” programą. Kam nepavyks, prisijunkite 15 val. Jums padės mokytojas Animacijos mokytojas Mantas Poška.
05-11

15.30 val.

7-12 kasių mokiniams GARSO DIZAINAS YOUTUBE TURINIUI

 
MULTIMEDIJA Pamokoje sužinosite apie garso dizaino formules, bei apdirbimą ir pritaikymą youtube turinio kūrybai. Garso technologijų mokytoja Giedrė Teiberytė – Liaugaudė.
05-12 14.00 val. 9-12 klasių mokiniams SIMPLE ONE PAGE WEB SITE (NESUDĖTINGA VIENO PUSLAPIO SVETAINĖ)


PROGRAMAVIMAS Pamokos metu susipažinsite su Bootstrap biblioteka, kurios pagalba galėsite sukurti internetinę svetainę,  pristatyti savo požiūrį ar(ir) pomėgį, rašyti blog’ą, ar reklamuoti darbus (piešinius, fotografijas, rankdarbius ir pan.) Programavimo technologijų mokytoja Jolita Kuncienė.
05-13
 15.00 val
7-12 kasių mokiniams KOMPIUTERIO TAISYMAS KITAIP

 

KOMPIUTERIŲ TINKLAI Pamokos metu galėsite išbandyti tikro garantinio serviso meistro darbą ir virtualiai atlikti kompiuterio taisymą. Prieš pamoką reikia įsidiegti virtaulaus kompiuterio surinkimo ir taisymo simuliatorių: setup_pc_building_simulator_v1.9.2_(64bit)_(42476). Kam nepavyks, prisijunkite 14.30. Jums padės mokytojas Kompiuterių tinklų mokytojas Jevgenij Chomaniuk
05-27;

06-09

15.00 val.

7-12 kasių mokiniams KOMPIUTERIJA IR INTERNETAS NAMŲ APLINKOJE

 

KOMPIUTERIŲ TINKLAI Pamokos metus išsiaiškinsite kokia įranga naudojama namų aplinkoje internetui naudoti ir pasiekti, sužinosite apie tinkle esančias grėsmes ir būdus, kaip grėsmės rizikas sumažinti, savarankiškai jungsitės ir valdysite savo įrangą, įgysite žinių apie IP, WiFi ir kitas interneto technologijas. Kompiuterių tinklų mokytojas Andrius Zykas.
06-03

15.00 val.

7-12 kasių mokiniams ĮVADAS Į IP ADRESAVIMĄ, IPV4 IR IPV6, DAIKTŲ INTERNETAS

 

KOMPIUTERIŲ TINKLAI Pamokos metu susipažinsite su Interneto veikimą užtikrinančia technologija IPv4, ir  daiktų interneto galimybėmis. Aparatinės kompiuterių įrangos ir operacinių sistemų mokytojas Aidas Jasionis
06-10

15.00 val.

7-12 kasių mokiniams SMART NUOTRAUKŲ GALERIJOS KŪRIMAS

 

PROGRAMAVIMAS Pamoka skirta tiems, kurie domisi WEB technologijomis. Mokiniai mokysis rašyti kodą. WEB technologijų mokytojas Martynas Kašelionis

 

 

Dalinkimės...Share on Facebook