Laisvės al. 33, Kaunas | Kęstučio g. 53, Kaunas
8 (37) 201710 info@kitm.lt

Erasmus+ programos kontaktinis seminaras Taline

Kauno informacinių technologijų mokyklos projektų vadovė Irma Šiaulytė 2019 m. rugsėjo 4-7 d. dalyvavo Taline vykusiame tarptautiniame kontaktiniame Erasmus+ programos seminare „Enhancing Digital Competences in Education + Training“.

Seminare dalyvavo įvairių mokymo įstaigų ir organizacijų atstovai iš daugiau nei 15 Europos šalių. Bendra kontaktinio seminaro idėja buvo surasti partnerius, turinčius panašias projektų idėjas ir plėtoti naujus KA2 strateginių partnerysčių projektus IRT ir skaitmeninių įgūdžių srityje. Seminaras suteikė galimybę pasidalinti patirtimi, įgyti naujos ir atrasti naujus metodus minėtoje srityje, ypatingą dėmesį skiriant įvairių sektorių ir organizacijų tarpsektoriniam bendradarbiavimui kurti.

Kontaktinio seminaro metu, susikūrus 9 asmenų iš 8 Europos šalių komandai buvo pradėtas rengti bendras tarptautinis strateginių partnerysčių projektas, kurio tema „Adaptive learning for teachers and learners“. Siekis – adaptyvaus mokymo metodikos pritaikymas naudojant technologijas, kad patenkinti kiekvieno besimokančiojo poreikius, pagerinti besimokančiųjų įsitraukimą ir efektyvumą mokymosi procese. Tikimasi, kad sėkmingai įgyvendintas projektas atneš pozityvius ir apčiuopiamus pasikeitimus į kiekvieną mokymo įstaigą ir skleis gerąją patirtį dar platesniu mastu.

Dalinkimės...Share on Facebook